Współpraca-tablica ogłoszeńKontakt:  
pogotowie_jezdzieckie@wp.pl


10 marzec 2019


1) Osoby zainteresowane treningami lub konsultacjami, zapraszam do kontaktu. Treningi są zawsze indywidualne.

2) W tej chwili (10 marzec 2019) w stajni Pawłowice (Stajnia Pawłowice)wolny jest jeden boksy, co stwarza mi możliwość zaproszenia (za zgodą właścicieli stajni) do przyjazdu z własnym koniem osoby zainteresowane dłuższymi i krótszymi sesjami treningowymi. Istnieje także możliwość przyjęcia do treningu samego konia.

3) 
Proponuję również konsultacje korespondencyjne. Przykładem są posty na blogu: „Taka oto końska historia”. w etykiecie pt: „Dwa wałaszki

4) http://takaotokonskahistoria.blogspot.com/search/label/MOJE%20MIEJSCE%20NA%20ZIEMI

5) Jestem otwarta na inne propozycje współpracy.

6) DZIEŃ Z „POGOTOWIEM JEŹDZIECKIM”

„Piszę z pytaniem,........ bardzo chciałabym poznać lepiej twój sposób szkolenia jeźdźców i koni, czy jest jakaś możliwość bym mogła....... uczestniczyć w prowadzonych przez Ciebie lekcjach ? Mam dwie chętne ręce do pomocy i jeśli jest jakaś możliwość bym mogła się czegoś nowego nauczyć to bardzo chętnie podejmę się takiej możliwości....”

Jakiś czas temu odezwała się czytelniczka mojego bloga z takim właśnie pytaniem. Ale dopiero teraz „rozmowa” z nią natchnęła mnie do nowego pomysłu. Sposób pracy z wierzchowcami jaki propaguję dla wielu jeźdźców jest zupełną i często niezrozumiałą nowością. Jednak człowiek jest z natury ciekawskim „stworzeniem”. Myślę, że wśród jeźdźców, którzy trafiają na łamy mojego bloga jest wielu ciekawskich. Nie znaczy to, że od razu chcieliby zacząć trenować nowy sposób jazdy. Mam taką ofertę: proponuję chętnym dzień z „Pogotowiem jeździeckim”. Każdy mój dzień w stajni to praca z 4/5 końmi. Są to treningi m.in. dzieci na kucu, praca z końmi na lonży, praca wierzchem. Chętna osoba będzie mogła przyjrzeć się mojej pracy. Odpowiem na wszystkie pytania. Pokażę propagowany przeze mnie dosiad. Wskażę różnice w tym dosiadzie i dosiadzie jeźdźca, jeżeli zdecyduje się on wsiąść na wierzchowca. W zakładce współpraca będę na bieżąco informowała o możliwych terminach takiej współpracy.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Bucikomania, wełna z owiec rasy mernos i wilki

Bucikomania, wełna z owiec rasy mernos i wilki
"...Pytanie teraz moje jest takie: ilu ludzi zabili i zranili myśliwi od czasów drugiej wojny światowej? Ile psów i kotów zastrzelili tylko i wyłącznie dla zabawy? Czy pokusił się ktoś o zrobienie takiego zestawienia? Nie znalazłam niczego takiego w necie. Wiem jednak jedno – mieszkam w środku lasu i nie boję się wilków. Boję się myśliwych i ich zbłąkanych kul, często wystrzelonych z broni po spożyciu dużej ilości alkoholu. Boję się mylenia przez myśliwych żubrów, koni i ludzi z dzikami..."